Future Journal

Zabieram.pl – coś dla oferujących i szukających transportu

autor:
17 czerwca 2008
minuta czytania

zabieramWłaśnie ruszyła inicjatywa mająca na celu propoagowanie ekologicznej jazdy. Po co jeździć samemu i wozić powietrze? Jeśli można kogoś zabrać? Wystarczy umieścić w serwisie Zabieram.pl kilka informacji o sobie, o planowej trasie i czasie rozpoczęcia podróży. To taki autostop dla nowoczesnych.

Zarówno dla osób szukających transportu jak i oferujących podwiezienie.

zabieram-duzy

Mieliśmy już wiele lokalnych inicjatyw społecznych typu podwózki sąsiedzkie, czyli np. wspólna podróż do pracy. Natomiast teraz jest szansa, żeby ekologiczna jazda stała się zajawiskiem na większą skalę.

Źródło:
http://www.zabieram.pl

Dodaj komentarz

  1. witam 2 studentow szuka dojazu w nastepnym tygodniu do Holandii,,mozna sie dogadac;) pozdrawiam

  2. Witam , szukam wolnego miejsca w samochodach WAN , i większe do przewozu kilku kartonów z Wielkiej Brytanii – Birmingham do Inowrocławia lub Olszytna . PILNE !

  3. Mój mąż będzie jechał do Holandii w niedzielę 19 pażdziernika. Wyjeżdża wcześnie rano z Bytowa, przez Kołbaskowo, Braunschwieg, Hannower. Może zabrać odpłatnie 3 osoby.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Słownik