Właśnie ruszyła inicjatywa mająca na celu propoagowanie ekologicznej jazdy. Po co jeździć samemu i wozić powietrze? Jeśli można kogoś zabrać? Wystarczy umieścić w serwisie Zabieram.pl kilka informacji o sobie, o planowej trasie i czasie rozpoczęcia podróży. To taki autostop dla nowoczesnych.
Zarówno dla osób szukających transportu jak i oferujących podwiezienie.

Mieliśmy już wiele lokalnych inicjatyw społecznych typu podwózki sąsiedzkie, czyli np. wspólna podróż do pracy. Natomiast teraz jest szansa, żeby ekologiczna jazda stała się zajawiskiem na większą skalę.
Źródło:
http://www.zabieram.pl
witam 2 studentow szuka dojazu w nastepnym tygodniu do Holandii,,mozna sie dogadac;) pozdrawiam
Witam , szukam wolnego miejsca w samochodach WAN , i większe do przewozu kilku kartonów z Wielkiej Brytanii – Birmingham do Inowrocławia lub Olszytna . PILNE !
Mój mąż będzie jechał do Holandii w niedzielę 19 pażdziernika. Wyjeżdża wcześnie rano z Bytowa, przez Kołbaskowo, Braunschwieg, Hannower. Może zabrać odpłatnie 3 osoby.
chce jechac do pragi w dniach 24 30 wrzesien
można również zajrzeć na stronę http://www.dojazdownia.pl
Witam, powiem szczerze , ze strona http://www.dojazdownia.pl bardziej przypadła mi do gustu. Serwis jest prosty, czytelny i łatwy w obsłudze. pozdrawiam