Darmowe rozmowy po doładowaniu także w Heyah

info/darmowe-rozmowy-heyah.jpgDarmowe gadanie przez 30 dni, staje się już powoli normą w polskich ofertach na kartę. Tym razem do operatorów oferujących już takie promocje, dołączyła sieć Heyah. Oferuje ona nielimitowane rozmowy po zasileniu za 30 zł lub więcej. Poniżej zasady promocji.

Użytkownik tej sieci powinien dokonać takich kroków jak:

1. aktywacja promocji należy wysłać darmowy kod aktywacyjny *100*22#
2. otrzymanie SMS-a z informacją, że aktywacja przebiegła poprawnie
3. doładowanie konta na 30 zł lub więcej
4. otrzymanie SMS-a z informacją o pełnej aktywacji promocji na 30 dni

info/darmowe-rozmowy-heyah-duze.jpg

W praktyce oznacza to, że możemy dzwonić na dowolne numery w sieci Heyah bezpłatnie, przez całą dobę przez 30 kolejnych dni. Uwaga! Wysłanie kodu aktywacyjnego i doładowanie konta musi nastąpić w tym samym miesiącu kalendarzowym.

Źródło:
heyah.pl

Komentarze

 1. Gargamel mówi:

  Ja chyba wole wersje tej uslugi w orange, ale to pewnie tylko przez sentyment do tej sieci. Heyah jest w porzadku dla mlodych ludzi, da sie ja lubic. Ja jednak wole firme, ktora prowadzi jakis szerszy zakres dzialanosci typu loterie czy cos.

 2. Chump Chump mówi:

  Brawa dla Heyah :)
  Gargamelu masz na myśli wersję Orange, gdzie płacisz 6 zł po to, żeby mieć 1000 minut na wykorzystanie w dwa tygodnie? Moim zdaniem ta oferta jest na pokaz – 6 zł to dużo, jak za coś, czego przeciętny użytkownik telefonu nie jest w stanie wykorzystać w tak krótkim czasie… Mogliby np. dać o połowę mniejszy pakiet za połowę ceny, albo chociaż wydłużyć czas na miesiąc. Wtedy miałoby to sens…

 3. anhtek mówi:

  Gargamel niezłe rozumowanie hehe… Loterie są dla Ciebie ważniejsze? ;-) no to pierwszy raz spotykam taką osobę. Ja korzystam z Tak-taka i najbardziej cieszy mnie, że mogę wyciągnąć 15 groszy za minutę do innych sieci, a w ramach Ery płacę 6 zł za 1000 minut. Loterie nie stanowią dla mnie jakiejkolwiek motywacji do korzystania z danego operatora ;-)