ipla wprowadza wypożyczalnię filmów

info/ipla-film.jpgModa na wypożyczenie filmów, czyli tzw. VOD – wideo na żądanie, trwa ;) Tym razem taka usługa ruszyła w projekcie ipla. Można więc na specjalnej stronie zamówić film – w cenie od 5 do 9 zł i oglądać go w domowym zaciszu bezpośrednio przez sieć. A jak wiadomo, wielu użytkowników ipla nie ma w domu telewizora ;) więc pomysł wydaje się bardzo trafiony.

Na start ipla oferuje katalog około 100 filmów. Nie są to topowe nowości… i wynika to chyba z tego, że liczy się cena i dostępność dla każdego widza. Za nowości trzeba by płacić więcej np. 15 zł. Z naszych obserwacji wynika, że internauci akceptują ceny właśnie do 9 zł góra. Wynika to nieco z systemu płatności SMS Premium, które w sieci obowiązują od lat i przyzwyczaiły nas do takich niewielkich kwot.

info/ipla-film-duze.jpg

Warto pamiętać, że oglądanie filmów VOD i pełne korzystanie z ipla.. wymaga niestety instalacji programu na swoim komputerze. Po wpisaniu kodu, film będzie dostępny przez 24 godziny. Znajdziesz go w zakładce Zakupione materiały.

Źródło:
http://www.film.ipla.tv

Komentarze

  1. dariusz mówi:

    jest kilka fajnych filmow, ktore na pewno obejrzę sobie w wolnym czasie, pewnie w Święta. lepsze to niż „hity” w tv, heh

  2. maks mówi:

    ciekawe co będą kolejnego wprowadzać. na razie widziałem większość z tych filmów ale pewnie przez święta sobie jeszcze coś obejrzę:)