Orange udostępnia swoją bramkę SMS webmasterom

info/bramka-orange.jpgBramka MiNi – to nowa funkcja udostępniona przez Orange. Pozwala umieścić bramkę SMS na własnej stronie WWW, dzięki czemu odwiedzający naszą stronę mogą wysłać szybko i bezpłatnie SMS-a, do abonenta pomarańczowej sieci. Jeszcze kilka lat temu webmasterzy kombinowali jak mogli i tworzyli własne przekierowania do bramek operatorów.

Orange jak widać, poszedł webmasterom na rękę, a przy okazji z nowej funkcji może skorzystać wielu twórców blogów i innych stron WWW.

Poniżej przykład ;) Można spróbować wysłać SMS-a…


Tak Orange opisuje swoją ofertę:

Wklej MiNi bramkę SMS na swoją stronę WWW i daj możliwość użytkownikom Twojej strony WWW wysyłania SMSów zupełnie za darmo.

Wymagane jest na własnej stronie WWW, miejsce o wymiarach 285 x 355 px. Na stronie zostanie osadzona SMS-owa bramka MiNi, która jest w pełni funkcjonalna i pozwala na bezpłatną komunikację tekstową z klientami sieci Orange.

Uwaga:

MiNi Bramka SMS podobnie jak bramka SMS (sms.orange.pl) umożliwia wysyłanie SMSów tylko do użytkowników sieci Orange zarejestrowanych w usłudze SMS z Internetu. Aby zarejestrować w usłudze SMS z Internetu wystarczy wysłać SMS o treści TAK na numer 102 (koszt SMS zgodnie z Twoja taryfą). Rejestracja w usłudze jak i korzystanie z niej jest BEZPŁATNE.

Źródło:
http://sms.orange.pl/mini.aspx

Komentarze

  1. igrek mówi:

    podobaja mi się te nowe promocje Orange, ta bramka to w sumie tylko ładny dodatek, ale juz np nielimitowane rozmowy to jest juz coś…

  2. ania mówi:

    Hej jak wkleić tą mini bramkę w bloggerze? Czy jest jakaś tam aplikacja, nakładka czy funkcja, którą muszę uruchomić? Wklejenie kodu nie działa. Normalnie nie korzystam z wyglądu HTML, ale nawet jak przełączam na HTML w trybie edycji postu, wklejm ten kod, to tez nie zamienia się w bramkę SMS.