W skrócie obwodnicapolnocnaaglomeracjitrojmiejskiej

info/najdluzszy-adres.jpgUżytkownicy Internetu wytropili kolejny absurd polskiej administracji państwowej… Tym razem poszło o najdłuższy adres w sieci. I nie da się ukryć, nazwa domeny krótka nie jest, bo złożona ze słów „obwodnica północna aglomeracji trójmiejskiej”. Większość osób pyta czy takie domeny dają się zapamiętać? Według nas – TAK! o ile podejdzie się do tego z humorem :)

Informacja o projekcie:

Plan budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej jest wspólnym projektem Samorządu Województwa Pomorskiego; Gminy Miasta Gdyni; Gminy Miasta Rumi; Samorządu Powiatu Wejherowskiego; Gminy Miasta Wejherowo; Gminy Miasta Redy; Samorządu Powiatu Puckiego; Gminy Puck; Gminy Miasta Hel; Gminy Miasta Jastarni; Gminy Miasta Władysławowo; Gminy Miasta Puck; Gminy Kosakowo.

Planowana droga ma na celu zmniejszenie ruchu tranzytowego na drodze krajowej nr 6 na odcinku od Obwodnicy Trójmiasta w kierunku północno – zachodnim z ominięciem miasta Rumia, do Redy do połączenia z drogą krajową nr 6 i drogą wojewódzką nr 216. Dzięki planowanej inwestycji podniesiona zostanie sprawność funkcjonowania układu ulicznego Gdyni, Rumi i Redy. Polepszy się również dojazd w kierunku Półwyspu Helskiego poprzez zmniejszenie korków, co przyczyni się do skrócenia czasu podróży i zmniejszenia emisji spalin.

info/najdluzszy-adres-duze.jpg

Pozostaje tylko odwiedzić ten adres…
http://www.obwodnicapolnocnaaglomeracjitrojmiejskiej.pl

Źródło:
Wykop.pl / Czytelnik

Komentarze

  1. Mive mówi:

    A jak dla mnie to niezły chwyt, bo właśnie dzieki temu że tak wygląda adres szybko roznosi sie o nim w internecie – wiec to jakas forma reklamy :) maaaarrrrkkkkeeetttiiinnng xD