Future Journal

Mobilking wprowadza taryfę – 39 groszy do wszystkich

autor:
2 grudnia 2008
minuta czytania

mobilking-39groszyObecnie najtańszym operatorem w zakresie stawek podstawowych na połączenia do wszystkich sieci jest Mobilking. Wszystko za sprawą ostatniej zmiany cennika. Obecni oraz nowi użytkownicy mogą korzystać ze stawki 39 groszy za minutę połączenia (obowiązuje naliczenie sekundowe). Jest to więc najtańsza oferta na rynku (stawka poza sieć).

mobilking-39groszy-duze

Zestawienie wszystkich taryf na kartę można zobaczyć pod tym adresem:
http://www.pablik.pl/analizy/prepaid/

Źródło:
Mobilking

Dodaj komentarz

  1. „Obecnie najtańszym operatorem w zakresie stawek podstawowych na połączenia do wszystkich sieci jest Mobilking.Jest to więc zaraz po Heyah najtańsza oferta na rynku.” Czemu zaraz po Heyah najtansza oferta skoro heyah ma 44 groszy??

  2. A może było wzięto pod uwagę to, że w heyah wszystko inne jest dużo tańsze? Rozmowy międzynarodowe – MK 2 zł, heyah 44 gr; sms – MK – 15 gr, heyah 14 gr, sms międzynarodowy- MK 70 gr, heyah 61 gr; i na koniec największa różnica : 100kb w MK – 50 gr, w heyah 2 gr!!! Po przeliczeniu wychodzi że to mimo wszystko Heyah jest tańsza :] to co oszczędzisz na rozmowach w MK wydasz na coś innego… heyah wygrywa 3 do 1

  3. Dokładnie, obecnie to najniższa oferta na rynku. Ale szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się, że opuszczą tak nisko. A wy?

  4. Czekam na dzień kiedy MK zacznie myśleć szerzej. Kiedy zrozumieją, że a) robienie reklam „dla mężczyzn” bardzo ogranicza liczbę ich potencjalnych konsumentów b) czas wykroczyć z taryfami poza Polskę – co z tego, że mają taniej od Heyah, jak wystarczy minuta zagranicznego połączenia, żeby końcowy rachunek się wyrównał…

  5. Piotrek, to wcale nie jest *tak*nisko. Ludzie tutaj mają rację, tylko połączenia za 39 mogą robić wrażenie, a reszta jest conajmniej przeciętna.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Słownik