„Śledzę Magdę Gessler” – jeździ po Polsce i sprawdza jej rewolucje

foto/sledze-magde-gessler.jpgSwoją działalność opisuje tak: „Czy Magda Gessler mówi prawdę? Jak wygląda życie restauracji, w których zrobiła rewolucję? Czy jest tak kolorowo, jak pokazuje telewizja? Sprawdzam to, nagrywam aparatem fotograficznym film i dzielę się nim z Wami.” – nazywa się Bartek Cebeńko, jest z Warszawy, ma 22 lata i jeździ po kraju aby zweryfikować dokonania celebrytki polskiej kuchni. Patrząc po statystykach, wyrosła nam w sieci nowa gwiazda ;) Jak widać wystarczył pomysł, który jednak może się dla samego pomysłodawcy, skończyć w sądzie.

foto/sledze-magde-gessler-1.jpg

Poniżej znajdują się opublikowane dotychczas odcinki – patrząc po ilości wyświetleń (20-80 tys.) cieszą się sporą popularnością. Pokazują, jak wyglądają obecnie zrewolucjonizowane przez Magdę Gessler obiekty. Jak łatwo się domyśleć, nie każdy się sprawdził, ale są i perełki pokazujące dobrą robotę oraz zaangażowanie samych właścicieli :)

CZY MAGDA GESSLER MÓWI PRAWDĘ? Sprawdzam GaumardżosŚledzę Magdę Gessler. ODC.2 Leśniczanka. Czy Gessler udała się rewolucja?

Śledzę Magdę Gessler odc.3 Bazylia i Oregano

Śledzę Magdę Gessler odc. 4 Restauracja CarskaŚledzę Magdę Gessler odc. 5 MATALMARAZ pewnością, część restauratorów zaraz zapamięta sobie tego młodego człowieka i niekoniecznie zaprosi go do środka swojego „lokalu po rewolucji”.

(Ź) yt (dzięki Łukasz za info!) / www.facebook.com/sledzemagdegessler

Komentarze

  1. nasciturus mówi:

    Pomysł dobry ale wykonanie słabe.
    Acz dostrzegam tam rękę fachowca więc nie zdziwię się jak ten program okaże się jakimś „manewrem” pewnej telewizji…
    Ogólnie zrezygnowałem z subskrypcji.