Jutubowy przegląd tygodnia prosto z Basenu Narodowego ;)

foto/basen-narodowy1.jpgJakby nie patrzeć ten tydzień należał do relacji z Basenu Narodowego. Najpopularniejszy okazał się hit „Baywatch” Narodowy. Czołówkę zajmuje też relacja ze skoku Felixa oraz powoli wbija się na listę James Bond w przeróżnych kompilacjach. Mamy też inne filmiki, tak więc tradycyjnie zapraszam na krótki przegląd, co tam na jutubie paczom… ;)

Stadion „Baywatch” NarodowyRelacja z trybun podczas meczu Polska : Anglia50 Years of James Bond Mini Mix CompilationFelix Baumgartner’s supersonic freefall from 128kTak postrzegamy otoczenie, jak jesteśmy pijani…GoPro HERO3: Black EditionChór z szamba… ;)Magiczne ręce Davida Copperfielda…Czy samochód pojedzie na kwadratowych kołach?Nawet chmura może być bohaterem…No to skaczemy…Wyjaśnienie kryzysu w EU w 20 sekundTylko jeden oddech pod wodą…Skuter wodny w małym basenie?Wierszyk „Polak Mały” w wykonaniu 87-letnij Babci Józi (szacun!)Gra na Kinecta, która rozbawi każdego ;)Student na wykładzie z maszyną do pisaniaUwaga: niektóre filmiki mogą być niedostępne – bo YouTube potrafi je skasować po kilku dniach. W razie problemów wpisz komentarz pod artykułem ;) Będziemy szukać kopii danego filmiku.

Źródło: yt top/wł/ mail / facebook/ twitter

Komentarze

  1. leonard mówi:

    Witam i pozdrawiam. Chcę podziękować Wam za przesyłanie pod mój e-meil ciekawych,zabawnych materiałów jutubowych. Zdarza się że sam próbuję wyłowić coś ciekawego ale niestety… to nie jest to! Dzięki i oby tak dalej.