Widzom podpadła tym razem Odeta Moro-Figurska z TVP Sport

foto/odeta-moro-figurska-tvp-sport.jpgTVP zbiera ostatnio w sieci sporo złych komentarzy. A to za transmisje na żywo, które są retransmisjami z Igrzysk Olimpijskich, a to za przerywanie programu wiadomościami, a to za prezenterkę Odetę Moro-Figurską. Tej ostatniej widzowie na profilu TVP Sport zarzucają… brak wiedzy o sporcie. Jak widać TVP ma spory orzech do zgryzienia, jeżeli chodzi o media społecznościowe i relacje z widzami. Wszyscy pamiętamy skasowanie filmu podczas EURO 2012.

Negatywne komentarze o prezenterce pojawiły się po tym, jak Odeta Moro-Figurska pokazała się w Studiu Olimpijskim i zbyt wolno czytała, zastanawiała się, nie posiadała właściwych informacji. Widzowie szybko to wyłapali i stwierdzili, że panią ktoś do programu wstawił na siłę. Na profilu fejsowym TVP Sport pojawiają się więc opinie o „kompromitacji TVP” oraz żądania usunięcia prezenterki.

foto/odeta-moro-figurska-tvp-sport-1.png

Do życia powołano już nawet fanpage żądający odejścia pani Figurskiej, ale na razie nie zapisało się tam zbyt wiele osób…

foto/odeta-moro-figurska-tvp-sport-2.jpg

Zapewne ta akcja, tak szybko jak się pojawiła, tak szybko zniknie. Mimo wszystko pokazuje, jakie emocje budzi sport i jaki mocny wpływ wywierają widzowie na tradycyjne media, które w sieci chcą z nimi nawiązywać relacje. A gdy zbierze się spora grupa, to jak wiemy już z historii social media… telewizja potrafi np. przywrócić do ramówki świąteczną emisję Kevina samego w domu ;)

Źródło: fb/wł

Komentarze