Pismo dla kobiet Glamour przeszło pewne zmiany. Z pewnością ucieszy fakt, że kosztuje już 3,90 zł zamiast 5,90 zł. Do tego magazyn w swojej nowej formule bardziej przypomina swój amerykański pierwowzór. Zmieniło się logo, czcionki oraz układ stron w działach Moda, Uroda, Ciało i Zdrowie oraz Kultura.

Oczywiście nowa szata graficzna jest promowana, dlatego wsparcie marketingowe obejmuje reklamy w telewizji (MTV, Viva, VH1), prasie (Gala), radiu (Eska, RMF FM) oraz internecie (WP.pl, Onet.pl, komunikator Gadu-Gadu). Glamour to jeden z liderów, wydawnictw dla kobiet w Polsce.
Źródło:
http://www.glamour.pl
Cena? TYLKO 3,90?! Wow!
Kiedyś ktoś policzył wpływy z reklam w tych kolorowych szmatławcach.
Odliczył koszta produkcji, pensje, podatki i resztę bałaganu.
Zostało, że z samych reklam zostaje jakieś 10 złotych na jeden egzemplarz.
A ty jeszcze dopłać TYLKO 3,90.
Piękny zysk.
[Dane o 10 zetkach z przed 4 lat.]