Kod PIN do kosiarki, co by nie ukradli…

info/kosiarka-na-pin.jpgJeżeli myślisz, że kod PIN trzeba mieć tylko w przypadku telefonu czy karty płatniczej… to się mylisz ;) PIN trzeba znać nawet do kosiarki! O ile oczywiście, nabędzie się dość drogie urządzenie, które w ten sposób zostanie zabezpieczone przed kradzieżą. Aby uruchomić kosiarkę do trawy, trzeba przed koszeniem wbić numerek PIN… takie życie ;)

info/kosiarka-na-pin-duze.jpg

Kosiarka o której tu mowa to HUSQVARNA AUTOMOWER® 305, prawdziwy automat, który według deklaracji producenta kosi tereny o wielkości do 500 m2. Do tego jest to urządzenie elektryczne z wbudowanym akumulatorem. Z opisu można przeczytać m.in.:

Maszyna posiada wszystkie cechy rodziny Automower®, powracając automatycznie do stacji, by doładować akumulator. Łatwy w obsłudze podświetlany wyświetlacz oraz klawiatura umożliwiają personalizację ustawień. Posiada alarm i blokadę za pomocą kodu PIN.

info/kosiarka-na-pin-duze2.jpg

Kosiarka waży tylko 7 kilogramów i potrafi na jednym ładowaniu kosić aż 50 minut – później sama odszuka stację dokującą i doładuje baterie. Cena kosiarki… proszę nie przewróć się na trawnik… to 6000 pln ;) No cóż, ale to już coś z wyższej półki w dodatku z alarmem i dodatkowymi zabezpieczeniami!

Źródło: www.husqvarna.com

Komentarze

  1. DanDan mówi:

    to nic w porównaniu z pasem cnoty dla Pań w Chinach,pewna firma wypuściła na rynek takie pasy,mąż gdy zapomni Pinu wysyła SMS pod wskazany numer i po podaniu hasła i zapłaceniu 5 Yuanów (paczka papierosów) otrzymuje nowy PIN,gorzej jak zapomni hasła wtenczas podłączamy wtyczkę pod USB i zaprzyjaźniony haker zdejmie całkowicie blokadę