Czy Lotto w internecie to dobry pomysł?

info/3gry-lotto1.jpgWiele osób narzeka, że nie można puścić Lotto, czyli kuponu np. na dawnego Dużego Lotka przez Internet. Puścić jednak można, tyle że z pośrednictwem firmy 3gry.pl – gdzie zapłacimy za to dodatkowo niewielką prowizję. Ostatnio firma ta podesłała mi wyniki ze swojej działalności, w które warto zajrzeć – bo pokazują, że zabawa w losowania przez internet, aż tak popularna nie jest – a szkoda!.

Grono naszych graczy to ponad 500 osób w każdym losowaniu, z których prawie zawsze kilka osób trafia trójki, czwórki, a ostatnio nawet piątki. Wysokość wygranych użytkowników w 3gry.pl przekroczyła już 15 tysięcy zł.

info/3gry-lotto-duze1.jpg

Sam Totalizator Sportowy, który organizuje w Polsce od dziesiątek lat znane nam Lotto, niestety ma tylko w planach składanie kuponów przez sieć. Na razie woli stacjonarne Kolektury. Niestety rynek pokazuje, że coraz mniej osób gra w ten sposób, szczególnie po tym, jak w Lotku zaszły takie zmiany, że mimo iż wygrane są większe – to cała zabawa straciła smak i tradycję z przed lat. Nie ma już słynnej komisji trzech głów, a studio Lotto zamieniło się w dziwnego stworka, w którym podkłada się klaszczącą publikę i zaprasza bez sensu znanych z estardy czy TV – gości.

Wracając do serwisu 3gry, to ostatnio wprowadzono też możliwość zakupu kuponów loterii Los Milionos przez internet – ciekawe jak taka zabawa się sprawdzi, bo jak wiadomo drapanie kuponów w Kolekturach, to dla niektórych spora zabawa ;)

Jak działa 3gry już opisywałem w artykule: Puść lotka bez wychodzenia z domu…

Źródło: NET CONTACT

Komentarze

  1. gracz mówi:

    wydaje mi się że nie tyle Lotto woli stacjonarne kolektury, co pewne ograniczenia prawne jak na razie blokują bezpośrednie granie przez internet. muszą sobie zdawać że to spory rynek potencjalnych graczy (sam na pewno częściej bym puszczał, bo w kolekturach rzadko bywam), wiadomo że bez prowizji więcej chętnych by się znalazło.