Plus świadczący usługę iPlus, wprowadził do oferty Internetu mobilnego iPlus takie zmiany, które pozwalają korzystać z sieci jeszcze bardziej. Chodzi o promocję Bezlik Gigabajtów, która pozwala w wybranych godzinach pobierać dane z sieci bez limitu. Trochę to taka namiastka oferty z USA, którą opisywałem w artykule: W USA, nielimitowany dostęp do mobilnego netu za 40 USD!
„Bezlik Gigabajtów” w iPlusie to rozszerzona wersja promocji zwanej jako iPlusopobieracz. Pozwala ona pobierać dane bez limitu w godzinach od 0:00 do 12:00 lub od 0:00 do 9:00. Wybrany wariant oznacza też inną cenę – co można zobaczyć w poniższej tabeli.

Pobrane w tym okresie dane, nie są wliczone w standardowy pakiet, za który płaci klient. Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty. Nieograniczony transfer jest dostępny pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia.
Jeżeli ktoś korzysta ze starej wersji promocji, może przejść na nową – po prostu trzeba wyłączyć jedną i włączyć drugą ;)
iPlusopobieracz do 9.00 – SMS na numer 2612 o treści DODAJ IPP9 Pluskod5
iPlusopobieracz do 12.00 – SMS na numer 2612 o treści DODAJ IPP12 Pluskod5
Źródło: Plus
slaby slaby internet żąl żal żal xD
Internet w Iplusie jest kiepski!!!