Czasem ktoś wpuszcza do Internetu nieprawdziwą informację dla żartu, a czasem robi to celowo. Tym razem na celowniku sieciowych łańcuszków, znalazła się sieć sklepów Biedronka. SPAMowe maile informują o rzekomo najnowszej akcji promocyjnej, w której można wymienić sieciową aktywność na bony zniżkowe. Niestety nie jest to prawda.
Taka akcja nie jest prowadzona przez właściciela sklepów i zniżkowe bonu, czy też kupony w Biedronkach nie obowiązują. Jeronimo Martins Dystrybucja SA wydała już komunikat w tej sprawie:

Jak zwykle przy sieciowych łańcuszkach, radzimy zachować ostrożność i nie podawać w mailu – nieznanym osobom – naszych danych osobowych, czy też uczestniczyć w konkursach klikania i odwiedzania podejrzanych adresów WWW. Informacje zawsze warto sprawdzić też na oficjalnej stronie producenta danego towaru czy usługodawcy.
Źródło: wł (Czytelnicy)/ Biedronka.pl
Też dostałam takiego maila o bonach ale go skasowałam.
ja dałam sie nabrać,musiałam wysłac na koniec gry sms aby pobrac kod,,,ciekawe ile ten sms będzie mnie kosztowac (
Tak samo jest z McDonald, Kfc itp … a na naszym-klapsie to już w ogóle co druga osoba ma to w śmierdziku :0
a może ktoś podać kod do tego bo ja go nie mam i nie mam zamiaru wysłać
a co się stało jeśli przesłałam tam swoje dane? może ktoś mnie uświadomi o co chodzi z tym przekrętem?
błagam tylko nie piszcie,że ktoś wyczyści mi konto? niech ktoś odpisze
ja też tak dałam sie nabrac i boje sie co teraz będzie
Wszystkie osoby które dały się nabrać i podały swoje dane będą mieć problemy, być może zostanie wzięty na nie np. kredyt i będą musiały go spłacać… trzeba myśleć zanim się da komuś swoje dane!!! A tak serio to nie wiem co się stanie ale na pewno tego pożałujecie!
no bo takie coś się najpierw sprawdza, biedronek jest tak dużo i sa tak blisko że można zapytać, albo na oficjalnej stronie zobaczyć
jak pozbyc sie platnego smsa?