Nowa oferta dotyczy tylko abonamentu, ale ten na szczęście da się tu wypowiedzieć w ciągu 30 dni (nie jest to typowa umowa terminowa). Druga sprawa to trzeba aktywować najdroższy pakiet Smart XL za 29,99 PLN + jeżeli zamierzamy korzystać z połączeń na komórki i stacjonarne nolimit, doliczamy kolejne 19,99. Po 3 miesiącach nielimitowany internet dodatkowo kosztuje 19,99 miesięcznie. Łącznie po promocji płacimy 69,97 złotych miesięcznie.
Dodatkowy haczyk, to:
– nielimitowany internet jest tylko dla smartfona, nie można używać go w modemach, czy dzielić się łączem po WiFi
– operator może nam zablokować promocję, jeżeli stwierdzi, że dzielimy się internetem
– czeka nas też kara od 1500 zł (klient indywidualny) do 5000 zł (klient biznesowy).
Plusem za to jest to, że nolimit internetowy działa bez lejka i w każdej dostępnej technologii.
Usługę nielimitowanych połączeń mogą aktywować także aktualni użytkownicy pakietu Smart XL, wpisując w swoich smartfonach odpowiednie kody:
Nielimitowany internet
*140*797# oraz przycisk nawiązania połączenia
Nielimitowane połączenia
*140*798# oraz przycisk nawiązania połączenia
Wyciąg z regulaminu:
15. Operator może dezaktywować Usługę i zablokować możliwość jej aktywacji w przyszłości w przypadku naruszenia zasady wskazanej w pkt 4 powyżej, a w szczególności do udostępniania transmisji danych osobom trzecim lub innym urządzeniom, względnie wykorzystywania karty SIM w modemach.
W celu wykonania powyższego uprawnienia Operator może przetwarzać numery IMEI urządzeń, w których będzie znajdować się Karta SIM (dane transmisyjne).
Abonent, który nie chce, aby Operator realizował to prawo, może temu zapobiec przez dezaktywację Usługi.
(Ź) T-Mobile / heyah.pl