Od 1 czerwca tego roku Telekomunikacja Polska zlikwidowała różnice cenowe w połączeniach do sieci komórkowych – w zależności od pory dnia. Nowa ujednolicona stawka we wszystkich planach abonamentowych dla klientów indywidualnych ,obowiązująca o każdej porze dnia i nocy to 0,57 zł brutto za minutę rozmowy.
Wychodzi więc często taniej niż dzwonienie z samej komórki. Niestety do sieci Play minuta rozmowy to nadal wyższy koszt – po zmienie cennika 0,72 zł brutto.
Źródło:
http://www.tp.pl