„UBER GO HOME” – w Warszawie farbą i fekaliami oblewane są auta Uberowców…

Najpierw protesty… teraz już oficjalne ataki z użyciem farb, olejów i fekaliów. To pokaz tego, jak nowe rozwiązania technologiczne stosowane w biznesie mogą wywrócić wiele spraw do góry nogami. Nagle okazało się, że Polacy lubią te tańsze przejazdy z kierowcami bez taksówkarskiej licencji i często bez założonej działalności gospodarczej. Do tego klienci pokochali samą aplikację UBER – łatwe zamawianie taksówek, rozliczanie przejazdów oraz anioła stróża, który pilnuje czy kierowca nie jedzie na około. Decydująca jest też cena, nieco niższa niż w typowych taksówkach. Jak zwykle szkoda, że na taki sam pomysł nie wpadły korporacje taksówkarskie. Na razie trwa wojna.. a jedna z bitew poniżej na filmiku, który opublikował fanpage Taryfa24, popierający całą akcję przeciwko kierowcom bez licencji TAXI (nic więc dziwnego, że stał się również przedmiotem ataków internautów).

W związku z licznymi oskarżeniami o udział w wczorajszych incydentach, chcielibyśmy zauważyć, że nie mogliśmy, niestety, nikogo polewać gównem, czy innym śmierdzącym syfem, bo trzymaliśmy w tym czasie kamery w rękach ! Efektem jest film poniżej…Mimo fali hejtu, nie cenzurujemy komentarzy, nie dość, że świadczą o poziomie umysłowym komentatorów, ale również o tym, że cios był skuteczny i bolesny :-)Podejrzewamy, że to nie jest ostatnie słowo ,, nieznanych sprawców " :-)Zresztą dziś, podobno, też coś będzie :-)Będziemy relacjonować na bieżąco…Tymczasem życzymy miłego oglądania :-)

Opublikowany przez Taryfa24 na 19 marca 2016

Nie trudno zauważyć, że nagłaśnianie całej sprawy ma jeden cel.. odstraszyć kierowców przed taką formą zarobkowania. Warto przeczytać też o tym, jak warszawscy taksówkarze odwiedzili podczas dni otwartych, polską siedzibę Ubera (Z wizytą w Uberze).

(Ź) fb Taryfa24

Komentarze