SmartfoNOWY Internet – Heyah na abonament i na kartę próbuje coś zmienić w ofercie, ale czy dobrze?

Od 20 kwietnia br. Heyah wprowadza nowe 4 pakiety Smart, które mają poprawić ofertę tej marki związanej z T-Mobile. Oferta stawia na pakiety internetowe, ważne 30 dni. Co ciekawe mamy tu gwarancję maksymalnych wydatków na nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych za 29,99. Czyli do każdego pakietu trzeba taką kwotę doliczyć, jeżeli zamierzamy maksymalnie wykorzystać ofertę ;)

Pakiety Smart to:
SMART S za 9,99 a w tym 1 GB internetu
SMART M za 14,99 a w tym 2 GB internetu i nielimitowane SMS oraz MMS do wszystkich
SMART L za 19,99 a w tym 3 GB internetu i nielimitowane SMS oraz MMS do wszystkich oraz Facebook
SMART XL za 29,99 a w tym 5 GB internetu i nielimitowane SMS oraz MMS do wszystkich oraz Facebook
(aktywny pakiet zapewnia stałą ważność konta)

Można dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów Internetu – 250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, 6 GB za 30 zł, w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego pakietu Smart.

Standardowy cennik to minuta połączenia za 29 gr, w najniższym pakiecie Smart S dodatkowo SMS-y do wszystkich sieci kosztują po 14 gr za sztukę oraz MMS-y to 28 gr/100kb w ofercie na kartę i 18 gr/100kb w ofercie abonamentowej.

Można także wybrać ofertę na abonament, która daje jeszcze więcej gigabajtów (max. 8) i umożliwia powrócenie do oferty na kartę w dowolnej chwili. Do tego mamy tam:

– Nielimitowane stacjonarne 6 zł
– 30 minut do wszystkich – 5 zł
– 120 minut do Heyah i T-Mobile – 5 zł
– dodatkowe pakiety GB po – 10 zł za 1 GB

Niestety oferta ma pewien mankament… na razie nie opublikowano regulaminów, a z informacji prasowych wynika, że oferta nie ma tzw. lejka, gdy skończy nam się pakiet główny. Jedyna szansa na transmisję danych, to wtedy zakup dodatkowego pakietu. Tu również operator się nie postarał i dokupienie pakietu na dane, będzie go ograniczało czasowo ważnością pakietu głównego.

Przenoszący numer do Heyah mogą liczyć na Bonusy:

– 1000 minut do wykorzystania przez 3 miesiące na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na numery stacjonarne,
– 2 GB do wykorzystania za darmo przez 30 dni,
– nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci za darmo przez 30 dni.

Nadal więc na rynku najatrakcyjniejszą ofertę tego typu na kartę, zapewnia Nju Mobile i Virgin Mobile. Warto więc porównać taryfy przed ewentualnym zakupem ;)

(Ź) T-Mobile /ip

Komentarze