Magiczne Apartamenty w Zakopanem – magiczne naciąganie, przestrzega RMF FM

Warto to sobie zapamiętać, że nie wszystko co zobaczymy w internecie do kupienia, wynajęcia itd. jest prawdą. Na ładnych obrazkach i świetnie wyglądających cennikach, oszuści zbili już niejedne majątki. W sieci mają jeszcze łatwiej i świetnie pokazuje to przypadek Magicznych Apartamentów. To już w zasadzie tradycja, że zimą na nieistniejące miejsca noclegowe naciąga się w górach, a latem nad polskim Bałtykiem. Nie inaczej było w tym roku… pierwsi oszukani już są, chcieli tanio i wygodnie spędzić ferie w pobliży Krupówek. Okazało się, że to miejsce nie ma żadnych apartamentów!

Jak podaje RMF FM:

Strona kusiła nie tylko pięknymi zdjęciami, ale także przystępnymi cenami i rabatami przy wpłacie całej kwoty na podane na stronie konto. Problem w tym, że nikt z mieszkańców bloku przy Zborowskiego 4a w Zakopanem nie słyszał o Apartamentach Magicznych. Za to zostali zasypani telefonami z całej Polski od ludzi, którzy wynajęli je sobie i szukali więcej informacji na ich temat.

(…)

Sprawą zainteresowała się zakopiańska policja. Ustalono, że serwer, na którym zainstalowana jest strona apartamentów znajduje się w USA. W budynku żadnych apartamentów jednak nie ma.

foto/magiczne-apartamenty-oszustwo-1.jpg

(Ź) RMF FM

Komentarze