Aero2 wprowadza opłaty do darmowego internetu – co pozwoli na logowanie bez kodów i bez zrywania sesji

Darmowy internet, świadczony nieco pod przymusem – w zamian za otrzymane częstotliwości – był swego czasu hitem. Za niewielkie pieniądze – wpłacane jednorazowo jako kaucja, można do końca 2016 roku korzystać z transmisji 512 kb/s. Wymagało to jednak nawiązywanie połączenia co godzinę – występuje tu celowe zerwanie sesji. Popularność usługi przerosła i tak możliwości operatora, który zdecydował się na utrudnienie życia, tym dla których internet tego typu stał się głównym łączem i wprowadził kody CAPTCHA. W praktyce oznacza to, konieczność wpisywania kodów co godzinę przy logowanie do usługi.

Teraz wprowadzono dodatkowe rozwiązanie, które pozwoli Aero2 dodatkowo zarobić i przy okazji da użytkownikom lepszą jakość usługi. Operator w zamian za niewielkie opłaty zdejmie kody oraz nie będzie rozłączał połączeń w ramach dwóch pakietów do wyboru:

Pakiet za 5 zł

Brak CAPTCHA
Brak przerywania sesji
Pakiet danych 3 GB
Ważność pakietu 30 dni
Prędkość transmisji do 512 kb/s
1 GB to tylko 1,67 zł

Pakiet za 10 zł

Brak CAPTCHA
Brak przerywania sesji
Pakiet danych 5 GB
Ważność pakietu 60 dni
Prędkość transmisji do 512 kb/s

Po wyczerpaniu pakietu, można go nabyć ponownie lub też usługa wróci do częstowania nas kodami oraz zrywanymi sesjami. Warto wiedzieć, że okresy ważności oraz kupowane dane nie sumują się. Nie warto brać też papierowej faktury, bowiem opłata jednorazowa to w tym wypadku aż 200 zł.

Aby kupić pakiet, który znacząco ułatwi korzystanie z usługi należy przygotować sobie:

– numer ICCID karty SIM Aero 2
– numer PESEL lub numer dowodu tożsamości
– kod PUK lub adres e-mail

(Ź) aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje

Komentarze