Moda na nielimitowany internet trwa – do wyścigu dołącza nawet satelitarny!

Ta forma dostępu nie jest może, aż tak popularna – wiadomo tu decyduje cena, o czym poniżej. Ale ma w sobie sporo wygody, bo internet z satelity działa na terenie całej Polski i to bez obawy o zasięg ;) Byle tylko widoczne było niebo tzn. nie przysłonięte przez drzewa czy budynki. Nawet deszczowa pogoda nie wpływa aż tak na jakość transferu. Mowa o usłudze satelitarnego dostępu do Internetu bez limitu transferów – tooway Infinite. Już da się ją kupić, choć tanio nie będzie – ale za to, gdy mieszkamy poza miastem, możemy liczyć na wysokie transfery – pobieranie danych z szybkością 22 Mb/s, a wysyłanie z szybkością 6 Mb/s.

Cennik to suma pewnych składowych:

– abonament miesięczny 399 zł brutto
– opłata aktywacyjna 399 zł brutto
– opłata miesięczna za dzierżawę sprzętu 20 zł brutto lub zakup zestawu za 1499 zł.

Usługę świadczy Eutelsat Broadband poprzez lokalnych sprzedawców tzw. dostępu tooway.

W całym tym rozwiązaniu jest jednak mały haczyk… co widać w regulaminach usługi – limit użytkowników, którzy mogą ją nabyć oraz ograniczenie prędkości po przekroczeniu 100 GB w okresie miesiąca. Mimo wszystko i tak widać, że w przyszłości czekają nas po prostu opłaty za dostęp do sieci, bez tej zabawy w pakiety ;) Po prostu zapłacimy za to, że w ogóle będziemy podpięci do internetu.

CENY

O ile nie poinformowano inaczej, podane ceny zawierają podatek VAT. Możesz wybrać usługę tooway, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i korzystać z niej w ramach sieci naszych dystrybutorów. Ceny przedstawione na tej stronie internetowej oparte są na szacunkach regularnych obserwacji cen rynkowych dokonanych przez każdego dystrybutora. W celu uzyskania dokładnych cen należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem (lista dystrybutorów dostępna jest na stronie „Nasi dystrybutorzy”). Cena promocyjna jest ważna przez pierwsze 24 miesiące subskrypcji.

PRODUKT PROMOCYJNY

Aktywacja pakietu promocyjnego Infinite jest ograniczona do 1000 sztuk w kraju.

POLITYKA ZARZĄDZANIA SIECIĄ

Aby zapewnić każdemu z abonentów sprawiedliwy podział w przepustowości sieci, praktyki zarządzania siecią mające na celu ochronę abonenta. W przypadku przeciążenia, jeśli zużycie przekracza 100 GB – ruch generowany w nocy (między 00:00 a 06:00 rano) maksymalne stawki s zostaną zredukowane do 3 Mbit / s pobranie i do 1 Mbit / s przesłanie. W czasie okresów nadmiernego zapotrzebowania do aplikacji wymagających dużej przepustowości, takich jak transmisja wideo i pobieranie plików mogą spowodować spowolnienie innych aplikacji. W rezultacie, jakość streamingu video może być zmniejszona i / lub mogą wystąpić buforowania. Czas pobierania plików może się wydłużyć w czasie nadmiernego zapotrzebowania.

(Ź) www.tooway.pl/infinite/

Komentarze