W Orange i Nju Mobile także nielimitowane LTE za darmo – czasowa promocja

Potrwa ona od 21 października 2014 roku do końca marca 2015, a w jej okresie każdy z klientów posiadających abonamentową ofertę, może skorzystać z przesiadywania w sieci LTE – po wykorzystaniu swojego pakietu na dane – bez limitu. Haczyk jest tylko jeden – podobny zresztą do oferty Plusa „PowerLTE”, czyli magiczne lejki do poziomu 16kb/s dla osób, które będą zbyt mocno ścigały internety. Mimo wszystko oferta na ten krótki okres czasu wydaje się wręcz fantastyczna – za kilkanaście złotych i tak płaconego przecież miesięcznie abonamentu, pobawimy się LTE bez limitu.

Należy tylko pamiętać, że aby bez obaw korzystać z takich promocji, trzeba być w zasięgu 4G LTE Orange oraz warto ustawić urządzenie – modem/router/smartfon/tablet na wymuszone korzystanie tylko z sieci LTE. Udział w promocji nie wymaga aktywacji, ani zamawiania żadnych dodatkowych usług.

Operator liczy, że oferta na tyle nam się spodoba, że w przypadku samej transmisji danych, zdecydujemy się na zakup jednego z planów taryfowych – Orange Free Net 69,90 lub Orange Free Net 89,90, które są od 21 października dostępne w nowej ofercie internetu mobilnego Orange.

foto/nielimitowane-lte-orange-1.jpg

Zasięg samego LTE Orange, obejmuje już blisko 59 proc. populacji czyli ponad 22 miliony osób. Do końca roku odsetek ten wzrośnie do 60 procent – zapowiada operator.

Wycinek z regulaminu promocji – Nielimitowane LTE

1. Organizatorem promocji jest Orange Polska S.A. (Orange).
2. Promocja obowiązuje od 21 października 2014 r. do 31 marca 2015 r.
3. Promocja skierowana jest do abonentów korzystających z dostępu do Internetu w sieci mobilnej Orange na warunkach oferty Smart Plan Multi, Smart Plan Halo, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Orange Free lub Orange Free Net (z wyłączeniem oferty z neostradą), a także do abonentów ofert dla firm korzystających z planów taryfowych posiadających dostęp do transferu danych w technologii 4G LTE.
4. Z zastrzeżeniem pkt 5 i 6, dla abonentów wskazanych w pkt 3, w okresie między 21 października 2014 r. a 31 marca 2015 r. prędkość transmisji danych odbywającej się w technologii 4G LTE po wyczerpaniu pakietów danych (w tym pakietów danych dostępnych w ramach usługi Bezpieczny Internet w Telefonie) określonych w warunkach oferty, z której Abonent korzysta pozostaje bez ograniczenia (Nielimitowane LTE).
5. Warunkiem skorzystania z Nielimitowanego LTE może być konieczność rozłączenia połączenia internetowego i ponownego nawiązania połączenia w technologii 4G LTE.
6. Orange może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s w przypadku, gdy sposób korzystania z transmisji danych zagraża stabilności funkcjonowania i dostępności sieci dla innych użytkowników.
7. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.orange.pl, w salonach Orange oraz w salonach partner Orange.
8. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 21 października 2014 r

Spot promujący Nielimitowane LTE w Orange:

(Ź) Orange

Komentarze