Nju Mobile na kartę, teraz tak samo dobra jak ta z abonamentem – no limit!

Nju Mobile to taka submarka sieci Orange, która kusi ofertą bez limitów. W nowej odsłonie, ma świetną promocję dla wszystkich tych, którzy lubią usługi na kartę i to bez limitu. Mogą bowiem aktywować sobie usługę „Miesio”, która da im takie same stawki za rozmowy jak dla osób z abonamentem.

Zasady są proste:

– aktywacja usługi to 0 zł
– jeżeli w ciągu 30 dni wydasz na rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych więcej niż 29 zł brutto, to za kolejne rozmowy do końca danego okresu rozliczeniowego nie zapłacisz ani grosza więcej.
– jeżeli w ciągu 30 dni wydasz na SMS/MMS do wszystkich sieci komórkowych więcej niż 9 zł brutto, to za kolejne wiadomości do końca danego okresu rozliczeniowego nie zapłacisz ani grosza więcej.
– jeżeli na internet wydasz więcej niż 19 zł w okresie do 30 dni, to do końca tego okresu otrzymasz jeszcze gratis pakiet 1 GB.

Łatwo policzyć, że korzystając ze wszystkiego na raz… nie wydamy w miesiącu więcej niż 57 zł brutto! I to bez żadnej umowy terminowej oraz z kontem ważnym dożywotnio po każdym doładowaniu.

Żeby aktywować usługę „Misio” należy wysłać SMS o treści START pod numer 612 (koszt zgodny z cennikiem), lub użyć kodu *127*55# lub poprzez www.njumobile.pl zakładka moje konto – usługi.

Usługa „Miesio” łączy się z promocją ważności konta „po wieki” i pakietem internetowym 350 MB. Wyklucza się z usługami: „nju do wszystkich” i „do komórkowych”.

(Ź) www.njumobile.pl

Komentarze