Nie masz telewizora w domu? To może kablówka przez internet? – Przetestuj!

Gdy Twoi znajomi mówią, że nie mają obecnie telewizora w domu… nie ma co się dziwić. To taki trend, co ciekawe narastający, że zamieniamy TV na internet i w zupełności wystarcza nam tablet czy laptop. Ale czasem za TV się tęskni i wtedy warto wiedzieć, jak łatwo przywrócić sobie możliwość oglądania kanałów telewizyjnych. Jedną z opcji jest np. ipla.tv, która oferuje po zmianach pakiety tv przez internet – niczym z kablówki, chociaż dość okrojone o kanały TVN… wiadomo to grupa Polsatu :) Plusem jest jednak to, że dostaniemy za darmo dwutygodniowy test – czy taka kablówka w ogóle nam odpowiada?

Pakiety tematyczne to

– ipla Rozrywka
– ipla Sport
– ipla World
– ipla Extra – 4.90 PLN za 30 dni
– ipla News
– ipla Wiedza
– ipla Dzieci
– ipla Filmy i Seriale (ipla Premium)
– ipla Mini (aktualności, rozrywka i materiały dla dzieci)
– ipla Max (seriale i materiały sportowe) – 49.90 PLN za 30 dni

Rozpiętość cenowa jest spora, w zależności co chcemy oglądać.

W ofercie mamy też nowe kanały:

– AXN Black
– AXN HD
– AXN Spin
– AXN White
– Da Vinci Learning
– Duck TV
– Polsat Viasat Explore
– Polsat Viasat History
– Polsat Viasat Nature i Sundance.

Przetestuj więc, czy kablówka przez internet ma sens także dla ciebie – wystarczy wejść na www.ipla.tv/pakiety i uruchomić 14-dniowy bezpłatny okres próbny. A z regulaminu wyczytamy jak to działa ;)

Aktywując usługę otrzymujesz w promocji pierwszych 14 dni za darmo. Przez ten czas nic nie płacisz i korzystasz z pakietu do woli.
Nie musisz pamiętać o opłatach za pakiet – po zakończeniu okresu promocyjnego co 30 dni automatycznie pobierana będzie opłata za nadanie pakietu poprzez obciążenie wskazanej przy zakupie karty lub dostarczenie płatnej wiadomości SMS Premium na numer telefonu, z którego dokonano zakupu.

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi, wchodząc w zakładkę „Moje pakiety”. Jeżeli zrezygnujesz w ciągu pierwszych 14 dni – nie poniesiesz żadnych opłat. Jeżeli zrezygnujesz później – będziesz mógł korzystać z pakietu do końca okresu, za który została pobrana opłata. Kolejnej już nie pobierzemy.

(Ź) ipla

Komentarze