Tak będziemy zamawiać pizzę w najbliższej przyszłości

W cyklu „co nas czeka w najbliższej przyszłości”, tym razem natrafiamy na coś gastronomicznego. Otóż, przyszłość to bez wątpienia zwiększona liczba powierzchni, które staną się dotykowe i interaktywne np. stoły. Chce to wykorzystać Pizza Hut, która już ma swoją aplikację mobilną do komponowania pizzy, a teraz ma smaka na jeszcze jedną nowoczesną metodę składania zamówień. Nie trzeba będzie więc czekać, aż ktoś podejdzie i nas obsłuży, po prostu w lokalu zasiadamy do stołu, kładziemy na nim smartfona i wybieramy co chcemy mieć na talerzu, przesuwając składniki z menu wprost na wirtualną pizzę. Płatności też dokonamy wprost z telefonu :)

Ale po posiłku i tak ktoś będzie musiał przyjść i… przetrzeć ten jakby nie było supernowoczesny stolik. Samą dostawę można by jeszcze zrealizować dronem, bo jak wiemy takie pomysły też są już testowane, choć w konkurencyjnej sieci pizzerii. Tak cały proces zamawiania ma wyglądać w praktyce ;)

Koncept to pomysł agencji Chaotic Moons Studio z Austin, która wierzy, że wdroży to już w najbliższych latach w lokalu testowym. Ciekawe jak na takie nowinki zareagują klienci? Ja na razie zgłodniałem ;)

(Ź) www.chaoticmoon.com

Komentarze