Jak zapisać się w historii świata? Trzeba sobie walnąć „selfie na Oskarach”

Popularnie zwana zagranicą „selfie” u nas ma też odmiany „samojebka” lub „słitfocia” to jak się okazuje, świetna dogra do mega popularności. Ale przepis jest dość trudny… bo raz, trzeba być znanym aktorem lub gwiazdą TV, trzeba być na gali rozdania Oskarów, trzy trzeba mieć smartfona z najwyższej półki – Samsung Galaxy Note 3 ;)

Ale udało się tego dokonać Ellen DeGeneres – to taka pani, która prowadzi program talk-show w Ameryce. Strzeliła sobie z gwiazdami fotkę, którą podało dalej – bo tak można nazwać twitterowego retweeta – aż milion osób po godzinie od opublikowania i przeszło 2 miliony po dobie (co zresztą przeciążyło samego Twittera). Pobiła w ten sposób Baracka Obamę i jego wpis o wygranych wyborach (780 tys. retweetów w ciągu doby).

A na fotce znaleźli się m.in. Meryl Streep, Julia Roberts, Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Kevin Spacey, Brad Pitt, Angelina Jolie, Lupita Nyong’o.

Na całej akcji świetnie wyszedł też Samsung, bo to tego produkt umożliwił całą zabawę, zresztą co tu ukrywać – sponsorowaną ;) Ach ten marketing…

(Ź) twitter.com/TheEllenShow/status/440322224407314432/photo/1

Komentarze