Superlot – pomoże znaleźć tanie loty w gąszczu ofert przewoźników

foto/superlot.jpgI przy okazji jest to świetny pokaz, jak powinny wyglądać strony www przewoźników – po prostu przyjaźniej. Wiele się mówi o obsłudze intuicyjnej, czy też prowadzeniu klienta krok po kroku, w dodatku jego językiem. Jak pokazywałem niedawno (Jak powinny wyglądać witryny przewoźników lotniczych w przyszłości? O tak!), strony lotnicze mogą być naprawdę świetnie zrealizowane, tylko firmy jakoś niechętnie chcą to wdrożyć. Szkoda, ale za to mamy tu popis umiejętności w wykonaniu niezależnym. Serwis Superlot.pl to dzieło „szalonej pary – Leona & elNino Gniadkowscy”.

foto/superlot-1.jpg

Wystarczy skorzystać z ich strony jak z typowej wyszukiwarki lotów, tyle tylko, że tutaj znajdziemy oferty najtańsze – związane z nisko kosztowymi przewoźnikami. Określamy więc skąd chcemy lecieć i w jakim okresie. Wyszukiwarka pokaże nam wszystkie dostępne oferty. Można też zapisać się na tzw. Alertownik, aby otrzymywać powiadomienia, w momencie gdy pojawi się oferta o poszukiwanych przez nas kryteriach.

Na razie widać, że serwis jest eksperymentem, ale po zachwycie internautów, ma szansę stać się pełnoprawną usługą, gdzie właściciele zarabialiby np. na pośrednictwie sprzedaży biletów lotniczych.

Przy okazji mała uwaga:

SUPERLOT nie pośredniczy w sprzedaży biletów – pomagamy Ci tylko znaleźć ciekawe okazje. Bilety kupujesz bezpośrednio u przewoźnika, co gwarantuje Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości.

(Ź) Superlot.pl

Komentarze