Jutubowy przegląd tygodnia: trollowanie klientów IKEA :p

foto/trollowanie-klientow-ikea.jpgTen przegląd zawiera kilka niezłych wkrętek, a tą wybraną jest „taka sytuacja” w sklepie IKEA. Któż z nas chodząc po tym wielkim magazynie rzeczy wszelakich … nie poczuł się czasem zagubiony? A tam naprawdę można utknąć na dłużej. Do kompletu mamy „Grawitację w IKEA”, czyli parodię pewnego przeboju kinowego. A w zestawieniu również „Impreza z Youtubem” – tak, tak, ten potrafi wciągnąć i to dosłownie, czy też tajemniczy dzwonek w Oplu Corsa. Zapraszam!

foto/trollowanie-klientow-ikea-1.jpg

Trollowanie klientów IKEAPtaki HitchcockaPani Bożena z Wałbrzycha na antenie zmyliła czujność TVPImpreza z YouTubemLekcja wychowania za sikanie pod drzwiamiGrawitacja w IKEA ;)Reklama broniSiła argumentówVinesy – kompilacjaYouTube is a Completely Functional Site Programmed by Competennt PeopleŻarty z THOR’aPocałuj desperata!Prawdziwy Polak na Marszu Niepodległości 2013Pinokio i seks? – akcja społeczna przeciw AIDSTVP donosi – gry wideo zabijają (parodia)

Ukraiński „Mam Talent” – para tancerzyAwaria głównego komputera podczas pokazu fajerwerkówDzwonek w Oplu Corsa?Uśmiechniesz się???Petarda w lodówce – NIE rób tego w domu!Sam robi sobie echo!Uwaga: niektóre filmiki mogą być po pewnym czasie od publikacji tego zestawienia – niedostępne – bo YouTube potrafi je skasować po kilku dniach ;/

(Ź) yt top/wł/ mail / facebook/ twitter

Komentarze