Już cały świat nabija się z gitarzystki zespołu Patty, która udawała, że gra ;)

foto/fejkowa-gitarzyska-angelika-fajcht-zespol-patty.jpgGdyby padło pytanie, jaka jest najlepsza gitarzystka w Polsce? To z pewnością wiele osób z humorem użyje imienia i nazwiska: Angeliki Fajcht z zespołu Patty. Dlaczego? Trzy panie wystąpiły bowiem w programie Dzień Dobry TVN, zaśpiewały i zagrały… ale jedna wyróżniała się szczególnie – stała, trzymała nieprawidłowo gitarę, i ze znudzeniem udawała, że gra. Nie trzeba było wiele, aby z tej prezentacji muzycznej zaczął nabijać się cały świat. Do tego zaczęto tworzyć przeróbki samej piosenki „Krzyk”, prezentowanej przez zespół.

foto/fejkowa-gitarzyska-angelika-fajcht-zespol-patty-1.jpg

Pani z gitarą wcześniej zajmowała się pozowaniem do gazety „Playboy” i wygląda na to, że po prostu nie potrafi grać. Jest tylko taką sceniczną dekoracją. Niestety ośmieszyła zarówno siebie jak i pozostałe koleżanki. Panie teraz tłumaczą się z całego zamieszania… iż „wywołały je celowo, aby zrobić wokół siebie szum”. To im się udało ;)Pod tym linkiem znajduje się oryginał:
dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/patty-i-krzyk,102265.html

Internauci nie oszczędzili też stacji TVN w całej sprawie, za kasowanie filmików (w imię praw autorskich), które dokumentowały tą muzyczną wpadkę. Jak zwykle zaczęto tworzyć wiele kopii nagrania i umieszczać gdzie popadnie.

A na deser parodia tej piosenki i występu przygotowana przez Ceizka:Tak, tak.. tym żyje teraz internet ;))

(Ź) gawker.com/fake-guitarist-cant-be-bothered-to-fake-play-her-upsid-1448003345

Komentarze