Telekomunikacja Polska wprowadza do swej oferty bardzo tani abonament telefoniczny który kosztuje tylko 18,30 zł brutto. Z planu przyjaznego skorzystać mogą wyłącznie osoby pobierające stały zasiłek pieniężny udzielany przez Ośrodki Pomocy Społecznej. Aby aktywować nową usługę klient musi dostarczyć specjalne potwierdzenie (bon) o korzystaniu z pomocy OPS. Po spełnieniu tego warunku aktywacja planu jest ważna 12 miesięcy. Po tym terminie należy ponownie donieść zaświadczenie z OPS.

Plan przyjazny charakteryzuje się:
– niską opłatą abonamentową: 18,30 zł brutto, w której zawiera się 30 minut na połączenia do sieci stacjonarnych
– możliwością aktywacji neostrady tp
– naliczaniem sekundowym
Ceny połączeń to:
0,16 zł brutto za min. do sieci stacjonarnych (między godziną 20 a 8 oraz w dni wolne)
0,32 zł brutto za min. do sieci stacjonarnych (od godz. 8 do 20)
0,57 zł brutto za min. do sieci komórkowych z wyjątkiem Play (przez całą dobę)
Źródło:
www.tp.pl