Jutubowy przegląd tygodnia… 10 porad na lato ;)

foto/10-porad-na-lato.jpgPoradniki cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem, a gdy są to wersje wideo i do tego bardzo szybko przedstawiają problem – rozwiązanie, to mamy sukces. 1,5 miliona wyświetleń dla filmiku 10 praktycznych porad na lato, tylko tego dowodzi. Poza tym krótkometrażowy film (tylko dla dorosłych) o wakacyjnym brutalnym relaksie. Zobaczymy też jak zabawiają się Rosjanie, czy poznamy kolejny mocny żart z Google Glass w wersji erotycznej ;) Oglądamy!

foto/10-porad-na-lato-1.jpg


10 porad w sam raz na lato ;)Mało udany napadJackass in RussiaBrutalny relaks (UWAGA! tylko dla widzów dorosłych o mocnych nerwach!)

Na ratunekWpadka TVN 21.07.2013: Ona Tańczy Dla MnieFirst-Ever Google Glass PornJak produkuje się kawę rozpuszczalną?Hackowanie samochodowego komputera pokładowegoReakcja kota na widok swojego pana po 6 miesiącach rozłąkiNiemiecki kontra inne języki – część 2Ballada o cyckach

Straż Gminna i Policja – przekroczenie uprawnieńZabawne pudełkoTypowy dzień na basenie…Czego NIE mówią: POLACY 2Skąd scenarzyści biorą teksty do filmów?

Wymiana baniaka ;)Uwaga: niektóre filmiki mogą być po pewnym czasie od publikacji tego zestawienia – niedostępne – bo YouTube potrafi je skasować po kilku dniach ;/

(Ź) yt top/wł/ mail / facebook/ twitter

Komentarze