Konferencja infoShare 2013 – zobacz najciekawsze prezentacje

foto/infoshare2013.jpgDo sieci trafiły już zapisy z prezentacji InfoShare 2013, która odbyła się w maju 2013 w Gdańsku. Jeżeli interesujesz się IT oraz tematyką NewMedia, to warto obejrzeć te materiały. To darmowe szkolenia i inspiracje do pozytywnych zmian w życiu oraz biznesie. Poniżej wybrane pokazy, a pełny ich wykaz znajduje się na kanale YT infoSharePL.

foto/infoshare2013-1.jpg

infoShare jest bezpłatną konferencją IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność gromadząc coraz liczniejsze grono uczestników. Stawiamy na ludzi posiadających wysokie kompetencje i praktyczne doświadczenie. Z roku na rok coraz więcej prelegentów naszej konferencji pochodzi spoza Polski.

Podczas infoShare mówimy o:
– IT (technologie, mobile, bezpieczeństwo, innowacje i trendy)
– nowe media (on-line & social media, marketing)
– rynek startupów (founding oraz funding, success stories)
– zarządzanie projektami / zespołami

infoShare 2013: Paweł Tkaczyk – Sprzedawaj siebie (i innych) dzięki opowieściom.infoShare 2013: Adam Bien – Java EE – And The Bloat Is Gone [EN]infoShare 2013: Tomasz Popów – Aplikacja za 2MLN PLN – Case Study Taxi5.infoShare 2013: Bartek Gola – Czy Internet tworzy realną wartość?

infoShare 2013: Christoph Räthke – Berlin Startup Ecosystem. [EN]infoShare 2013: Natalia Hatalska – Ludzie i transludzie w decydującym starciu o nasz światinfoShare 2013: Wojciech Seliga – Kariera software developera na poważnieinfoShare 2013: Maciej Budzich – YouTube – przyszłość telewizji oparta na…ifoShare 2013: Hubert Tworkowski, Jan Zając – Lepsze decyzje w social media marketinguinfoShare 2013: Maciej Cegłowski – Jak zbudować mały ale trwały biznes internetowy.(Ź) InfoShare

Komentarze