Posiadasz smartfona z Androidem? Zainstaluj i używaj OPERĘ!

foto/nowa-opera-beta.jpgZauważyłem, że sporo osób po tym jak dostanie do rąk smartfona, używa wyłącznie domyślnej przeglądarki. A szkoda ;/ Bo wystarczy zainstalować sobie coś konkurencyjnego i sporo zyskać przy przeglądaniu witryn www. Obecnie szczególnie polecana jest Opera (na razie beta) dla systemu Android. Przebudowana z wieloma nowymi funkcjami pozwoli nam jeszcze sprawniej poruszać się po mobilnej i tabletowej sieci ;) Warto pobrać – za darmo!

foto/nowa-opera-beta-1.jpg

Co nowego?

– Wiadomości dla Ciebie (Discover): bądź na bieżąco dzięki funkcji Odkryj, Twojemu osobistemu serwisowi z wiadomościami.
– Szybkie ulubione: ustaw ulubione witryny i zakładki na stronie Szybkie wybieranie. Wystarczy kliknąć, by je otworzyć!
– Muzyka, filmy i nie tylko: rozpoczynaj, zatrzymuj i wznawiaj pobieranie, zapisuj pliki multimedialne na telefonie i zmieniaj ich nazwy, używając naszego menedżera pobierania.
– Zintegrowany pasek adresu i wyszukiwania.
– Przeglądanie stron na kartach, jak w typowej przeglądarce – do tego karty prywatne, które nie zapisują przeglądanej treści i utrudniają śledzenie nas np. przez systemy reklamowe.
Opcja zapisywania całej strony na później – dzięki czemu można sobie poczytać artykuły całkowicie offline.
Dodatkowo tryb Off-Road, który pozwala kompresować przesyłane strony www, dzięki czemu ładują się szybciej np. przy wolnym połączeniu EDGE. Do tego oszczędzamy transfer danych.

Operę w wersji beta można pobrać z Google Play(Ź) Google Play / Opera Software

Komentarze