UpolujEbooka.pl – porównywarka cen ebooków pomoże zaoszczędzić

foto/upolujebooka-porownywarka-ebookow.jpgRynek ebooków stale rośnie, pozycji książkowych tego typu pojawia się więc więcej i coraz trudniej ogarnąć ich ceny. Różnice bowiem w sprzedaży tego samego tytułu mogą być znaczące. Z pomocą w zakresie oszczędności na ebookach, przyjdzie nam projekt UpolujEbooka.pl, który jest typową porównywarką, ale skupioną wyłączenie na książce elektronicznej. Po podaniu tytułu, dostaniemy gotową odpowiedź – gdzie taniej :)

foto/upolujebooka-porownywarka-ebookow-2.jpg

Aby nie być gołosłownym… zobaczmy ile można zaoszczędzić na prostym porównaniu. Mamy więc bestseller „Ciemniejsza strona Greya” – jego ceny wahają się od 25 do 33 zł. Kupując u najtańszego dostawcy mamy więc 8 zł oszczędności. A jak wiadomo, każda złotówka przybliża nas do kolejnego ebooka ;)

foto/upolujebooka-porownywarka-ebookow-1.jpg

Czytnik, czy tablet, ze względu na wygodę użytkowania, potrafią zauważalnie zwiększyć ilość czytanych książek. Można kupować książki w promocjach, ale zazwyczaj wiąże się to ze żmudnymi poszukiwaniami w licznych księgarniach oferujących e-booki. Jednak nawet codzienna lektura serwisów nie zagwarantuje, że nie ominie nas jakaś, szczególnie atrakcyjna, wyprzedaż.

(Ź) UpolujEbooka.pl

Komentarze