Jutubowy przegląd tygodnia… tak się kupuje parówki w Biedronce!

foto/test-parowek.jpgHitem mijającego tygodnia w polskim jutubie został filmik, pokazujący tzw. test parówek w Biedronce. Oto pewna pani wybrała się na zakupy i pokazała, jak się profesjonalnie kupuje ;) W zestawieniu także wypadek podczas nagrywania Top Gear oraz wesołe czy wzruszające walentynkowe spojrzenia na miłość. Nie zabrakło również zwariowanych wersji Harlem Shake. Jest co oglądać, tak więc zapraszam do naciśnięcia PLAY ;)

Test parówekTop Gear – helikopter rozbija się podczas kręcenia scen wyściguChłop z KaszubPoważna stacja telewizyjnaIndyjki robią polską zapiekankęZabawy z poduszkami powietrznymiGdy w Warszawie na skrzyżowaniu wyłączą światła to…UGA Men’s Swim & Dive Harlem ShakeKultowy radziecki filmŻart o prawdomówności Kopacz„She’s my princess I’m her William.”Walentynki po męskuNo to gramy na dup….Czego nie mówić dziewczynie na pierwszej randce?Andrzeju nie denerwuj się… (upadek polskiej TV?)

Walentynki inaczej…Uwaga: niektóre filmiki mogą być po pewnym czasie od publikacji tego zestawienia – niedostępne – bo YouTube potrafi je skasować po kilku dniach ;/

(Ź) yt top/wł/ mail / facebook/ twitter

Komentarze