Test baterii AA i mrożonej pizzy – to też hity internetu!

foto/test-baterie-aa-mrozona-pizza.jpgTestować można wszystko, recenzować w necie też. Nic więc dziwnego, że Polaków interesują nawet testy baterii alkalicznych typu AA (tzw. duże paluszki) albo recenzje dostępnej w sklepach mrożonej pizzy. Które z tych produktów są dobre, a które lepiej omijać… dowiemy się z pewnych blogów ;)


Test mrożonej pizzy

Tutaj 6 krążków mrożonego jedzenia trafiło pod oko recenzenta z bloga Kocham Gotować. Jaka była jego opinia o zakupionych produktach? kto wygrał? Ponieważ filmik z recenzją ma prawie 10 minut, to oszczędzę Ci pełnego oglądania ;) W teście zwyciężyła pizza marki Dr Oetker – Guseppe.

foto/test-mrozona-pizza-1.jpg

Jednak ogólny wniosek jest dość prosty… produkt z opakowania wygląda całkowicie inaczej, niż ten po przygotowaniu, a czasem też i nie jest smaczny. Ale opinia, jak opinia każdy ma inną ;)Test baterii alkalicznych AA

To również produkt, który przeszedł przez ręce jednego z blogerów, Spychalski.info. Jak sam napisał „postanowiłem sprawdzić, czy cena baterii w jakikolwiek sposób przekłada się na jej jakość, a w szczególnie na pojemność”. I jaki był efekt testów 8 produktów od różnych wytwórców? Wygrały baterie z Ikea (Alkaline), które kosztują 10 zł za 10 sztuk, „nie dość, że oferuje jedną z najwyższych pojemności, to jeszcze są najbardziej ekonomiczne”.

foto/test-baterie-aa-1.jpg

(Ź) blog Kocham gotować / blog spychalski.info

Komentarze