Do IT with Poland – polskie IT się promuje i dobrze!

foto/do-it-with-poland.jpgZwykle w Polsce chwalić się nie należy, bo to przecież u nas „takie typowo polskie”, żeby o sukcesach nie rozmawiać. Ale gdy popatrzymy na rynek IT, to w Polsce dzieje się sporo pozytywnego, mamy nawet własne gry (Wiedźmin) ze światowym sukcesem! I o tym właśnie jest ten promocyjny filmik Do IT with Poland pokazujący, że inżynierowie z PL IT mogą sporo.

foto/do-it-with-poland-1.jpg

Bo przecież każdy zna też zwrot „Polak potrafi” i to w jego pozytywnym znaczeniu. Przy okazji wspomnę, że jest też taki program na TVN Turbo, warto zobaczyć, co produkuje się w Polsce, a są to nawet rzeczy dla zastosowań kosmicznych ;)Branżowy Program Promocji IT/ICT ma na celu wypromowaniu polskich marek, które będą rozpoznawalne na świecie i kojarzone z krajem pochodzenia. Zasięg terytorialny działań promocyjnych obejmie takie kraje jak: Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Brazylię, Japonię, Szwecję, Hiszpanię, Norwegię, Niemcy.

Branżowy Program Promocji IT/ICT to nie tylko doskonała okazja do wypromowania własnej firmy na świecie a także do znalezienia partnerów gospodarczych. To również możliwość refundacji nawet do 75% kosztów kwalifikowanych na zasadach i warunkach określonych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki.

Źródło: www.poland-it.pl

Komentarze