Wesoły kierowca – fejs ma nowego bohatera

foto/wesoly-kierowca-fejs.jpgPrzeglądając trendy i profile, które dopiero co powstały, a już uzbierały sporo fanów, nie trudno natrafić na coś nowego. Tym razem, zamiast „farmy fanów” mamy bardzo ciekawą akcję, z warszawskim kierowcą autobusów miejskich ;) Jego nietypowe zachowanie spowodowało, że pasażerowie bardzo go polubili i stał się pozytywnym bohaterem internetu. Ma już w chwili publikacji tego tekstu prawie 2,5 tys fanów.

Fanpejdż Wesoły Kierowca opisuje:

W Warszawie pojawił się nowy kierowca autobusów miejskich, który przeprowadza niekonwencjonalne przewozy z uśmiechem na twarzy, używając mikrofonu do komunikowania się z pasażerami. Ma ukończone studia na poziomie licencjackim z turystyki i rekreacji, pilot wycieczek zagranicznych.

foto/wesoly-kierowca-fejs-1.jpg

Tak naprawdę nazywa się Robert, i jeździ warszawskim 126. Zasłynął z tego, że do nudnego przewożenia osób dorzucił „gadanie do pasażerów” i machanie specjalnymi tabliczkami do kierowców „Uśmiechnij się”, „Może Cię podwieźć?” ;) Używa wobec pasażerów tekstów w stylu: „Witam, kochanych mieszkańców Białołęki”.

Wiele osób teraz szuka tego autobusu i kursów z Panem Robertem ;) Jak się okazuje, nawet kierowca może być lubianym bohaterem dnia codziennego.

Źródło: fb

Komentarze