Internet dzisiaj opanował jeden temat… upadek linii OLT Express

foto/olt-express-upadek.jpgChoć wieczorem mają wystartować Igrzyska Olimpijskie w Londynie, to jednak tematem przewodnim dzisiejszego dnia jest upadek linii lotniczych OLT Express. Bez sensu było by opisywanie całej sytuacji, bo przecież informację podały w zasadzie wszystkie media. Ciekawostką będzie jednak raport Brand24 o tym, jak sieć zareagowała na wiadomość o zakończeniu lotów.

Takim komunikatem – zamieszczonym 26 lipca o godzinie 22:00 w serwisie www.oltexpress.com – linie pożegnały się z pasażerami. Od tego momentu w sieci zawrzało…

Komunikat dla Pasażerów dotyczący zawieszonych operacji lotniczych

Szanowni Państwo, Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych.

Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów.

Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.

Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.

foto/olt-express-upadek1.png

Jak bardzo dyskusja wciągnęła społeczność? Zobaczmy w raporcie…Źródło: Brand24.pl / OLT Express

Komentarze