Nowy mBank – ma ruszyć do końca 2012 roku

info/nowy-mbank-projekt.jpgTo dość odważny projekt za przeszło 100 mln zł, który przygotowała Grupa BRE. Zamierza odświeżyć markę mBank w całkiem nowym technologicznym stylu. O projekcie pisze tak: „Będzie nie tylko nową odsłoną pierwszego wirtualnego banku w Polsce. Ponad jedenaście lat temu przeprowadzając w pewną listopadową noc rewolucje w bankowości i finansach osobistych – mogliśmy być pierwsi w Polsce. Teraz chcemy być najnowocześniejsi na świecie!”. Co się za tym kryje?

info/nowy-mbank-projekt-duze.jpg

Działania będą oparte o 6 filarów:

1. intuicyjny interfejs

Skoro można zrobić coś przez dotyk, gestykulację?, czy naturalną? mowę? – dlaczego nie mielibyście korzystać z mBanku dotykając wyświetlacza, wykonując gest, dyktując coś do telefonu czy rozmawiać z naszym pracownikiem, widząc go jednocześnie na ekranie.

Stawiamy na maksymalną intuicyjność obsługi. Dla nas „prościej” oznacza „mniej”, a „mniej” oznacza „więcej”. Więcej wygody :-)

2. zarządzanie finansami osobistymi

Jeśli macie otwarte konta w innych bankach – w nowym mBanku zobaczycie swoje finanse w jednym miejscu, a jedno kliknięcie zamieni tysiące transakcji w przystępne raporty. Chcecie się dowiedzieć na co i gdzie najwięcej wydajecie, porównać swoje wydatki z innymi klientami?

3. video – chat

Zapewnimy Wam videopołączenie, które zastąpi czasochłonną wizytę w centrum finansowym lub zwykłą rozmowę przez telefon. Chat, dzielenie się zawartością ekranu, pomoc doradcy i podpowiedzi kursorem w czasie wykonywania operacji oraz możliwość wspólnego oszacowania kosztów, kalkulacji przykładowej raty kredytu czy wspólne i dzięki temu szybsze oraz łatwiejsze wypełnienie wniosku o nowy produkt bankowy.

4. integracja z serwisem społecznościowym Facebook

Chcemy tam być wśród Was, być jednym z Waszych znajomych na Facebook, być w stałym kontakcie, rekomendować Wam to, co najlepsze. Dodajcie nas do swoich znajomych, a dzięki temu będziecie mogli liczyć na spersonalizowaną ofertę, dostosowaną do Waszych potrzeb.

5. pełna mobilność

Będziemy dla Was dostępni tak, jak Internet: zawsze i wszędzie! Jak Wasze inne przedmioty codziennego użytku. Właśnie teraz, kiedy to Wam odpowiada. I kiedy potrzebujecie dostępu do swoich pieniędzy. Gdziekolwiek jesteście. Mobilność to przede wszystkim wygoda. Pełna mobilność to pełna wygoda :-)

6. zniżki i oferty specjalne (rabaty) od naszych partnerów

W nowym mBanku rabaty będą na wyciągnięcie ręki, a dokładnie na Facebook’u. Tam, gdzie będziecie mogli je polecać także swoim znajomym. Zapraszać ich do skorzystania z tych okazji.

Obecnie bank pozakładał profile w serwisach społecznościowych – nazwał je „nowy mBank” i zachęca do dołączenia do dyskusji, jaki powinien być ten nowy produkt. Ma on docelowo zastąpić obecny, przy czym twórcy zapowiadają, że nadal rachunek i wiele usług będzie za 0 zł.

Źródło: BRE / nowymbank.pl

Komentarze