Freeyah – nowa oferta Heyah z rozmowami i SMS-ami bez limitów

info/freeyah.jpgZnamy już szczegóły nowej oferty sieci Heyah, która choć nie zmieniła samego cennika, to jednak chce dać klientom możliwość tańszego rozmawiania. Wykorzysta do tego specjalną aplikację na smartfony – Freeyah. Jest to komunikator, który można zainstalować w telefonie z Androidem. Zapewni nam on możliwość nielimitowanych rozmów głosowych poprzez VoIP i SMS-y.

Operator wszystko przesyła poprzez transmisję data i nie zlicza jej z przyznanych nam pakietów (trzeba je jednak wykupić, inaczej usługa nie zadziała). A nowe pakiety internetowe to:

Internet Non Stop L 600MB za 15 zł
Internet Non Stop XL 1,2 GB za 25 zł

Pakiety ważne są przez 30 dni i odnawiają się automatycznie. Plusem jest to, że można je wykorzystać na normalne surfowanie, a po zużyciu prędkość zmniejsza się i nie musimy płacić już z podstawowego konta.

Sama aplikacja integruje się z telefonem tak, że możemy wybierać kontakty bezpośrednio z naszej książki telefonicznej, a powiadomienia o połączeniach i SMS-a otrzymujemy podobnie jak w przypadku tradycyjnych rozmów. Ciekawą funkcją jest też pokazywanie na bieżąco – kto z naszych znajomych dostępny jest on-line ;)

info/freeyah-duze.jpg

Przy okazji zmienia się też logo sieci Heyah – czerwona łapa zostanie zastąpiona łapką z różnymi wzorami geometrycznymi. Ma to określać markę, jako młodzieżową i pełną możliwości.

Co ciekawe komunikator Freeyah będzie dostępny dla wszystkich chętnych, także klientów Orange, Play czy Plusa itd. Przy czym w ich wypadku, za korzystanie z rozmów trzeba będzie liczyć się z zużyciem pakietu danych jaki klient posiada. Klienci Heyah tym się martwić nie muszą.Aplikację Freeyah można pobierać od 6 marca w Android Market. Wersja na iOS (iPhone) ma być dopiero stworzona.

Źródło: PTC / Heyah

Komentarze