Katarzyna Kolenda-Zaleska naraziła się internautom

info/kolenda-zaleska-wywiad-rutkowski.jpgWystarczył jeden wywiad, który w swoim tonie był ostry i już Katarzyna Kolenda-Zaleska stała się niezbyt lubiana w sieci. Powstają śmieszne obrazki na jej temat, grupy fejsowe zbierają antyfanów, a wiele żartów rozsyłanych jest mailami i poprzez komunikatory. W nieco innej sytuacji jest detektyw Rutkowski, którego część sieci chwali za ujawnienie nagrania, w którym matka przyznaje, że zabiła swoje dziecko.

Potknięciem Katarzyny Kolendy-Zaleskiej był wywiad w programie Fakty po faktach. Gośćmi byli wówczas: Krzysztof Rutkowski i Mariusz Sokołowski. Poniżej nagranie tego programu.Dziennikarka zarzucała detektywni m.in. nieetyczne działania i tworzenie show wokół własnej osoby. Było ostro, doszło do kłótni na wizji. Program wywołał sporą burzę i w internecie zaczęto początkowo żartować z prowadzącej. Później jednak pojawiło się sporo komentarzy negatywnych.

info/kolenda-zaleska-wywiad-rutkowski-duze1.jpg

info/kolenda-zaleska-wywiad-rutkowski-duze2.jpg

info/kolenda-zaleska-wywiad-rutkowski-duze3.jpg

Choć wiele osób chwali Rutkowskiego, to jednak i jego nie oszczędzają twórcy wesołych obrazków i filmików. Pokazując, że zaczyna przypominać zachowania z serialu CSI – kryminalne zagadki, czy też gra wielkiego bohatera.

Źródło: wł/fejs

Komentarze