Nowa karta debetowa w mBanku

foto/mbankkarta-maly.jpgmBank wprowadza kolejną, czwartą już kartę debetową do rachunku eKONTO. Debetówka MasterCard Debit wydawana i prowadzona będzie bezpłatnie. Za jej wydanie, wznowienie oraz użytkowanie Bank nie pobiera prowizji.

foto/mbankkarta-duzy.jpg

7 lipca br. do oferty mBanku trafiła nowa karta debetowa MasterCard Debit, która – podobnie, jak karta Visa Electron z popularnym wizerunkiem delfina – oferowana jest wraz z eKONTEM. MasterCard Debit jest kartą bezpłatną.

foto/mbankkarta-duzy1.jpg

Karty debetowe mBanku do rachunku eKONTO:

* MasterCard Debit – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie

* Visa Electron – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon; cena: 0 zł za wydanie, 0 zł za użytkowanie

* MasterCard Debit PayPass (zbliżeniowa) – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 1,50 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł/mies.)

* MasterCard Debit Gold PayPass (zbliżeniowa) – funkcjonalność: płatności gotówkowe, bezgotówkowe, przez internet i telefon oraz płatności zbliżeniowe; cena: 0 zł za wydanie, 9,99 zł/mies. za użytkowanie (opłata jest zwracana pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych o wartości min. 2000 zł/mies.)

mBank zapowiada, że pod koniec 2010r r. będzie oferował klientom również karty zbliżeniowe, wydawane przez Visę w konkurencyjnej technologii payWave.

Źródło:
http://www.mbank.pl

Komentarze