Dziennik 23 maja, 2008 Biuro Obsługi Klienta w Play za złotówkę PLAY wprowadza opłaty za połączenie z telefoniczną obsługą klienta. Już od 10 czerwca klienci Play Mix oraz Abonament będą płacić za połączenie…