Filmikowy przegląd tygodnia – zwierzęta typują wyniki meczów

info/kot-typuje-wynik-meczu.jpgEURO 2012 trwa, to i serwisy z filmikami są zarzucane tematyką kibicowania ;) Poza relacjami ze stadionów i produkcjami zagrzewającymi do oglądania meczu, które później kasuje TVP ;) mamy także: parodię reklamy Citroena, nagrania z monitoringów, teledyski czy dość topowy sposób na poinformowanie o rozwodzie. Wszystko to trafiło do TOP hitów filmikowych. Zapraszam do oglądania ;)

Kot typuje wynik meczuWarsaw Fan Zone Goes Crazy — Poland vs. Greece: KICKTV’s Euro Trip 2012, Episode #3Koreański iluzjonistaHistoria samochodu STAREksperyment z niespodziewanym chwytaniem za rękęTopowy sposób na poinformowanie o rozwodzieJak radzić sobie z ulotkarzami?10 sztuczek na każdy zakład ;)V-UNIT & Letni Chamski Podryw – Tylko hit na lato (OFFICIAL VIDEO)Surprise on the HighwayZdążył wyciągnąć

Parodia reklamy CitroenaDzięki Bogu, że żyję!Uwaga: niektóre filmiki mogą być niedostępne – bo YouTube potrafi je skasować po kilku dniach. W razie problemów wpisz komentarz pod artykułem ;) Będziemy szukać kopii danego filmiku.

Źródło: yt top/wł/ mail / facebook/ twitter

Komentarze